You are here: Home > Bez kategorii > Internet w urządzeniach mobilnych

Internet w urządzeniach mobilnych

Chociaż zapewne wszyscy pamiętają jeszcze czasy kafejek internetowych, w których to za opłatą można było uzyskać dostęp do internetu, to jednak dzisiaj te czasy wydają się nam bardzo odległe. Obecnie większość gospodarstw domowych posiada stałe łącze internetowe. Dzisiaj dostęp do internetu jest tak powszechny jak posiadanie radia czy też telewizji.

Wszechobecność internetu

Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto posiadał dostęp do internetu w swoim domu, tymczasem dzisiaj, większość osób posiada dostęp do sieci bez przerwy. Już nie tylko w domu przed komputerem surfujemy po sieci, lecz korzystamy również ze smartfonów, które nosimy ze sobą. Dzięki temu, jesteśmy na bieżąco z najświeższymi wiadomościami z kraju i ze świata. Ponadto, dzięki urządzeniom mobilnym mamy stały dostęp do poczty elektronicznej. Poczta elektroniczna natomiast jest obecnie niezbędna wielu osobom w ich pracy. Telefon stał się więc narzędziem wielofunkcyjnym. Nadal służy do dzwonienia, jednak wydaje się że w wielu przypadkach, nie jest to jego główna funkcja.

Urządzenia mobilne są coraz większe, tak aby coraz wygodniejsze było korzystanie z nich. Można się więc spodziewać, że już niedługo zaczną znikać laptopy, czy inne duże urządzenia, a rynek zostanie całkowicie pochłonięty przez wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne.

Leave a Reply